WordPressová základka pro Virtuální asistentky

Weby se můžou zdát jako alchymie, ale se správným postupem všechno vyjde. Protože když víte, jak na to a na co si dát pozor, tak se ve webovém světě neztratíte.
Current Status
Not Enrolled
Price
Closed
Get Started
This kurz is currently closed

Cením si tvého odvážného kroku! Vítej mezi ženami v IT!

Lekce 1 je vzorová a můžeš si jí prohlédnout bez registrace.

Webařskou základku jsem navrhla hlavně proto, aby se nám všem klidněji spalo.

Představte si web jako dům. Architekt ho navrhne, zkušení stavaři postaví a pak přijde nájemník a tuhle zbourá příčku, támhle postaví jinou, přidělá si zásuvku a vybourá okno mezi kuchyní a obývákem. A pak mu to všechno spadne, majitel nechápe, co se stalo, jde za stavařem a stavař hledá a hledá, ale nemůže přijít na to, proč celý dům spadl.

Když v tom zjistí, že byly udělané operace, které kdyby byly řešené správně, nemuselo by se nic stát. Opravit to často nejde a už jenom hledání toho, co se stalo, zabere spoustu času.

A já vám ukážu, jak by to udělal stavař nebo navrhl architekt.

Organizační informace

Některé lekce budou videa – budu se na vás usmívat a do toho ukazovat obrazovku, jiné lekce budou pouze text.

Hotové lekce si můžete označit jako dokončené, ty ke kterým se chcete vrátit jednoduše přeskočíte a označíte jako dokončené, až je budete mít úplně hotové.

Na konci každého modulu je “kvíz”, kvíz je způsob, kterým já mohu posbírat zpětnou vazbu. Žádná odpověď není špatně. Budu moc ráda, za upřímé komentáře. Podle nich totiž kurz aktualizuji a doplním o další témata, která budete mít přístupná i vy.

0. a 1. modul budou zveřejněny 2. 8. každý další modul bude zveřejněný po týdnu.

Na konci vás čeká skupinový call, kdy se mě můžete ptát na cokoliv, co se webů týká, abych doplnila vaše otázky ohledně webů.

A nyní stačí kliknout na lekci níže a hurá do práce!

Kurz Content

Expand All